Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Iwiec - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy

Iwiec,kujawsko-pomorskie

8 200 000 zł70 000 m² 117,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

Oferujemy na sprzedaż fenomenalne Gospodarstwo Agroturystyczne w Borach Tucholskich stworzone z dawnej, zapomnianej przez świat leśniczówki *** ta wyjątkowa oferta jest dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Trzciniec

Trzciniec(Iwiec + 43 km)

5 490 000 zł530 m² 10 358,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 m²

Wyjątkowa rezydencja na ponad 6-hektarowej, perfekcyjnie zagospodarowanej działce niepowtarzalne miejsce z ogromnym potencjałem rozwojowym. Na sprzedaż prezentujemy unikalną posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz(Iwiec + 47 km)

1 590 000 zł217 m² 7 327,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:921 m²

Dwie hale z przeznaczeniem na usługi lub produkcję. Przystosowana pod prowadzenie warsztatu samochodowego. Fotowoltaika. Hala nr 1 o pow. użytkowej 140 m2 - pomieszczenie warsztatowe ok 100 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż ogrzewany Grudziądz

Tarpno,Grudziądz(Iwiec + 46 km)

63 000 zł20 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Garaż 20 m | Murowany z kanałem Na sprzedaż przestronny, murowany garaż o powierzchni 25 m, położony w doskonałej lokalizacji Tarpno rozwiąż swój problem Z parkowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Iwiec + 47 km)

5 000 000 zł1 500 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Na sprzedaż: trzykondygnacyjny obiekt hotelowy z widokiem na rzekę - inwestycja z ogromnym potencjałem. Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży budynku o funkcji hotelowej, idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz(Iwiec + 47 km)

790 000 zł386 m² 2 046,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:859 m²

Wyjątkowa okazja! Nieruchomość z halą biurowo-warsztatową w doskonałej lokalizacji - Bydgoszcz Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną nieruchomość, idealną pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz(Iwiec + 47 km)

2 000 000 zł1 100 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Chciałbym Państwu zaprezentować nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowym z zapleczem administracyjno - socjalnym o powierzchni użytkowej 1100m2 położona w Bydgoszczy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz(Iwiec + 47 km)

1 000 000 zł400 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży w Bydgoszczy hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 270 m plus 130.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz(Iwiec + 47 km)

2 990 000 zł330 m² 9 060,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 632 m²

Zapraszam. Szukasz myjni samochodowej , warsztatu, obiektu handlowego, magazynowego lub działki developerskiej Idealna oferta czeka na Ciebie w bydgoskim Fordonie. Budynki o łącznej powierzchni-.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz(Iwiec + 47 km)

2 550 000 zł511,72 m² 4 983,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Charakterystyczny budynek z końca XIX w. przy Czartoryskiego 6 w samym sercu Bydgoszczy przy Wyspie Młyńskiej. Unikalna lokalizacja. Kamienica trzykondygnacyjna z poddaszem/strychem.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij